Par White Lilin

Sveicināti!

Esam White Lilin, kuriem no sirds patīk radīt sveces un citus dabīgus produktus. Mēs ticam, ka ar savu radošo izpausmi, spējam iedvesmot gan sevi, gan citus. 

White Lilin savu darbību uzsāka 2021. gada nogalē, kaut pirmās idejas par sveču radīšanu domās virmoja jau krietni agrāk. Sveces mūsu mājās bijušas vienmēr, tās bija klātesošas dažādās dzīves situācijās, priecīgos un svinīgos brīžos, pārdomās, kādā drūmākā brīdī un vienkārši ikdienā.

White Lilin logotipā integrētais putns ir kā baltās dūjas simbols - simbols mieram, mīlestībai, saskaņai, cerībai, ko vēlamies nodot ikvienam, kurš iegādājas mūsu sveces. 

Mēs vēlamies, lai mūsu sveces sniedz cilvēkiem atbalstu, liek justies harmoniskāk, priecīgāk un omulīgāk, lai tās padara svinīgu un īpašu arī ikdienu. 

Mūsu sveces ir dažādas, tāpat kā mēs katrs - kāda ir dekorēta ar īpašu dabīgo akmeni, ēteriskajām eļļām, kāda skaistiem ziediem vai dekoriem, kāda ir pilnīga pati par sevi, tāda, kāda tā ir. Sveču tapšanas procesā izmantotie materiāli un krāsas ir rūpīgi pārdomāti un izvēlēti. Taču visvērtīgākais - katrā svecē ir daļiņa no mūsu gaišuma, siltuma un visa laba vēlējumi sveces saņēmējam.

Lai laimīgas domas kopā ar White Lilin svecēm!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.